Irma Libohova feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi

 

Irma Libohova sot feston ditëlindjen.

Data 14 prill është shumë e veçantë, kjo ngase këngëtarja sot feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Me këtë datë, Irma mbushi plot 60 vjet jetë, me një karrierë shumë të suksesshme në muzikë.

Për ditëlindjen e këngëtares nuk munguan urimet nga fansat, miqtë dhe kolegët, të cilët i uruan asaj më të mirat.

Për ndryshe, “Peng” titullohet projekti i fundit nga Irma, këngë kjo që u prit mirë në publik. /Lajmi.net/