Ish-banorja e Big Brother pranon propozim për martesë ‘live’ në emision

 

Ish- banorja e Big Brother, Gerta Shino, ka pranuar propozim për martesë derisa ishte mysafire në një emision ‘live’.

Ish- banorja e Big Brother, Gerta Shino tash e sa vite është në lidhje me një mashkull me të cilin bashkëjeton në Norvegji, shkruan lajmi.net.

Gerta dhe Florenti njihen si çift shumë simpatik dhe këtë e kanë dëshmuar nëpërmjet publikimit të fotografive e videove nëpër rrjete sociale.

Së fundmi Gerta ka pranuar martesë gjatë një interviste të cilën po e zhvillonte në Top Channel. Ajo familjen e ka në Shqipëri, andaj ka ardhur për t’i vizituar, kështu Florenti menjëherë e ka ndier mungesën e saj.

Në vazhdim ua sjellim një video të cilën ajo e ka publikuar në Instagram e që e ka shkëputur nga emisioni në fjalë./Lajmi.net/