Ish- Miss Kosova, sfidon të ftohtin, heq rrobat në Brezovicë!

Ish “Miss Kosova” 2014/15, Kaltrina Neziri, ditën e sotme e ka kaluar në Brezovicë, ku duket se është relaksuar shumë.

Ajo është shfaqur nga një majë e lartë e bjeshkëve në Brezovicë, ku ka hequr rrobat për të sfiduar temperaturat nën minus në atë pjesë, shkruan “Zëri.Info”.

Kaltrina atje duket se ka qenë bashkë me vëllain e saj, ku edhe ka bërë publike momente kur ai e shtyn ta rrëzojë dhe prapë e ndihmon të ngritet!