Iu bënë buzët si “salçiçe” pasi i mbushi vetë në shtëpi

 

Loading poll ...

Një grua nga Wythenshawe pretendon se një krem për mpirje që përdoret para se të mbushen buzët i bëri reaksion dhe i shkaktoi pamjen “e tmerrshme”.

Christina Burton, 29 vjeç, beson se kremi që kushton 75 paund, të cilin e përdori para procedurës në shtëpi ia nxorri buzët ‘jashtë kontrollit’.

Disa orë më vonë, ajo kishte vështirësi me frymëmarrjen pradaj telefonoi urgjencën.

Christina u mbajt gjatë natës në spital për të marrë disa ilace dhe oksigjen.

Kur dërgoi fotografitë tronditëse tek miqtë dhe familjarët e saj, ata mendonin se kishte vendosur një filtër të Snapchat.

/Ora News.tv/