Ja çfarë dhuratash i bën Afrona, vajzës së Bleros

  Afrona Dika është shumë e afërt me vajzën e burrit të saj, Tarën.      

E fejuara e Bleros dhe vajza e tij janë sh umë të afërta dhe kjo është vënë re nëpër postimet e ndryshme që ata i bëjnë nëpër rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Afrona Dika madje i bën edhe dhurata Tarës dhe për këtë fakt ka folur në emisionin ‘Mirage’ gjatë një interviste.

Afrona ka treguar se çfarë dhurata i bën asaj dhe e kuptoni në vazhdim./Lajmi.net/

Loading poll ...