Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju, 26 mars 2019

 

Dashi – Një marrëdhënie që mund të keni formuar kohët e fundit, mund të të japë disa emocione të reja sot. Kjo mund të jetë romantike ose ndonjë lloj tjetër njohjeje. Ti nuk mund të jesh i/e sigurt për mënyrën se si kjo marrëdhënie duhet të kalojë nga një fazë në tjetrën. Kjo nuk është dita për të menduar shumë për të, pasi gjërat ndoshta nuk do të jenë të qarta. Prit disa ditë, njihu pak më mirë me personin dhe pastaj shqyrto mundësitë tua.

Demi – Mund të ndihesh disi jo në humor. Ndoshta je stresuar dhe ke nevojë për pushim. Problemet e punës mund të jenë konfuze gjithashtu. Mund të kesh shumë detyra për të bërë dhe të mos jesh i/e sigurt se ku të fillosh. Ndoshta ti nuk duhet ti fillosh sot të gjitha. Ndoshta ti duhet të pushosh dhe nesër të merresh me punë. Mendo për këtë!

Binjakët – Sukseset e fundit kanë ndjenjën veçanërisht të të shtyjnë të vazhdosh në rrugën tënde. Ndoshta duhet të bësh disa zgjedhje në lidhje me aktivitetet e tua jashtë karrierës dhe familjes. Ti mund të kesh shumë interesa që kanë rëndësi të madhe për ty, gjë që e bën të vështirë zgjedhjen. Mos u përpiq ta konsiderosh sot. Mendja jote është pak lëmsh. Prit pak ditë që të qartësosh idetë.

Gaforrja – Letra ose telefonata e një të afërmi mund të rezultojë në mysafiri të papritur. Axhenda jote mund të jetë e mbushur me përgjegjësi të tjera. Mos i bëj presion vetes për të marrë ndonjë vendim tjetër sot. Mendo për këtë gjë gjithë ditën dhe listo mundësitë që ke. Konsideroji të gjitha dhe më pas vendos.

Loading poll ...

Luani – Planet e udhëtimit mund t’ju bëjnë pak konfuzë. Ju mund të keni një numër mundësish në mendje, dhe të gjitha duken po aq tërheqëse. Ndoshta nuk është e mundur të shkosh në cdo vend që dëshiron. Ti mund të përballesh me vendimet në lidhje me arsimimin tënd. Ndoshta do të duhet të bësh një zgjedhje, por sot nuk është dita për ta bërë këtë. Konfuzioni ka gjasa të qëndrojë gjatë në mendjen tënde.

Virgjeresha –  Mundësitë e reja të fitimit ose të investimit mund të të shkaktojë një problem në lidhje me vendimin se cila është më e mira për ty. Ekzistojnë një numër zgjedhjesh, teknologjia mund të jetë njëra prej tyre, por kjo nuk është koha për të marrë vendime të rëndësishme. Çdo gjë mund të duket po aq tërheqëse për ty! Këshillat profesionale mund të të ndihmojnë, por edhe kështu, nuk mendon se duhet të marrësh një vendim menjëherë. Prit disa ditë.

Peshorja – Jeta jote mund të të duket se është në udhëkryq. Një numër mundësish të ndryshme mund të të happen papritur. E vetmja gjë që duket e sigurt tani është se ndryshimet janë në horizont. Ti do të përballesh me disa mundësi, por sot nuk është dita që t’i konsiderosh ato. Qëndro i qetë sot dhe mendo për nesër. Ndoshta do të jesh më i/e fokusuar në zgjedhjen tënde.

Akrepi – Qëndrimet e të tjerëve ndaj teje mund të duket se po ndryshojnë. Ti nuk mund të jesh i/e sigurt se çfarë do të thotë kjo. Fakti është se disa nga miqtë tuaj mund të pëlqejnë gjithcka tënden, ndërsa të tjerët të mos ndihen shumë rehat pranë teje. Ti nuk mund ta ndalosh atë që po ndodh. Do të jetë një proces shumë pozitiv në planin afatgjatë. Vetëm mund të jetë e vështirë tani.

Shigjetari – Një numër mundësish të ndryshme dhe të papritura profesionale e personale mund të të hutojnë pak. Ti mund të përballesh me një zgjedhje, por nuk jeni i/e sigurt për drejtimin që do të marrësh. Mos e nxitoni. Nuk është e nevojshme të bëhet gjithçka sot. Prisni disa ditë, merrni parasysh mundësitë tuaja dhe më pas merrni vendimin tuaj.

Bricjapi – Sot mund të përballesh me një zgjedhje. Ti mund të jesh duke menduar në lidhje me rritjen tënde profesionale, por mundësitë që ke do të të bëjnë lëmsh. Mendimet e familjarëve nuk do të të ndihmojnë. Prit disa ditë që të kuptosh se cfarë dëshiron në të vërtetë.

Ujori – Një problem intelektual mund të sjellë konfuzim. Madje leximi dhe hulumtimi do të të sjellin informacion kontradiktor. Ti mund të dëgjosh disa thashetheme që nuk duken normale. Kjo nuk është dita për të besuar gjithçka që lexon ose dëgjon, ose të përpiqesh të kuptosh dicka që po të ngatërron.

Peshqit – Paratë mund të mbizotërojnë mendjen tënde sot. Kjo nuk do të thotë që je në krizë ekonomike. Mund të përballesh me opsione të panjohura në lidhje me të ardhmen tënde financiare, kështu që mund të mos jesh në gjendje të marrësh ndonjë lloj vendimi. Mos mendo se duhet ta bësh atë sot.

/Ora News.tv/