Ja kur do të nisë “The Voice Kids Albania”

  Është bërë e ditur data se kur do të fillojë “The Voice Kids Albania”.      

Përmes një postimi të publikuar në rrjete sociale bëhet e ditur se “The Voice Kids Albania”, do të fillojë me 18 janar, shkruan lajmi.net.

Meqë prezantues ishte Ledion Liço këtë herë në vend të tij do të jetë bukuroshja shqiptare, Dojna Mema.

E në vend të Eneda Tarifës, në juri do të jetë Arilena Ara bashkë me Miriam Canin, Aleksandrin dhe Renis Gjokën. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 Pritjes po i vjen fundi! “The Voice Kids” nga 18 Janari në ekranin e Top Channel. #voicekidsalbania @topchannelalbania @dojnamema @miriamcani @arilenaaraa @aleksandergjokaofficial @renisgjoka 

A post shared by   The Voice (Kids) Albania  (@voicealbania) on

 

                    View this post on Instagram                            

 

 #RepostSave @arilenaaraa ・・・ I’m not a normal coach, I’m a cool coach. @voicealbania ✌ #voicekidsalbania @topchannelalbania 

A post shared by   The Voice (Kids) Albania  (@voicealbania) on