Ja serumi MAGJIK që çdo femër mbi 25 vjeç duhet ta dijë

Ja serumi MAGJIK që çdo femër mbi 25 vjeç duhet ta dijë .Sot dua tju jap nje recete SERUMI qe e kam shume perzemer.

Loading poll ...

Sepse ka efekte fantastike per pastrimin e thelle te lekures, njollat kafe, rrudhat, rrathet rreth syve. Kjo recete permban vetem produkte BIO dhe serumi i formuar ka ne perberje te tij ALOE VERA, patate, VITAMINE E dhe vaj esencial sipas deshires. Kjo eshte nje recete qe cdo femer mbi 25 vjec duhet ta dije. SHARE kete recete qe ta ruani.Perberesit:1 luge aloe veraLeng patate.Vitamine E.Vaj esencial (sipas deshires)

Pergatitja dhe aplikimi: Merrni lengun e patates dhe perzienj te gjithe perberesit me njeri tjetrin. Pastroni lekuren dhe aplikoni SERUMIN 2 here ne dite pasi te keni hequr make upin. Lereni ne lekure dhe mos e shpelani.Kjo recete perdoret xdo dite dhe mbahet ne frigorifer. Lekura juaj do te jete ndihet e fresket dhe e rinuar ne cdo qelize te saj.

Efektet e para do i shihni qe ne ditet e para te aplikimit te saj. Une kete recete e kam aplikuar prej 3 muajsh dhe jam super e kenaqur. Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi (Foton) e cila ndodhet direkt pas perfundimit te fjalise . Faleminderit per mbeshtetjen SHQIPE .