Ja si të zbuloni nëse ish-in tuaj e ka marrë malli për ju

 

Marrëdhëniet nuk janë gjithmonë një vijë e drejtë. Shumicën e kohës jeta na mëson se është e kotë të ndjekësh udhëzimet e shkruara.

Disa njerëz takojnë partnerët e tyre, flirtojnë, lidhen, bien në dashuri dhe martohen.

Por marrëdhëniet dhe planet nuk shkojnë gjithmonë ashtu siç e kemi parashikuar.

Nëse ndaheni dhe ish-i juaj është akoma në jetën tënde, atëherë pyetja që të vjen në mendje është: “A e ka marrë malli për mua?” dhe mendon nëse do ktheheni më bashkë apo jo.

Loading poll ...

Këtu janë 15 shenjat nëse ish-in e ka marrë malli për ju:

1-Nis një zënkë me ju pa asnjë arsye

2-Gjen çdo arsye koti për të të telefonuar

3-Ju pëlqen fotot ose statueset në mediat sociale

4-Përpiqet t’ju bëjë xheloz

5-Shfaq pakënaqësi për marrëdhënien aktuale që ka

6-Bëhet xheloz/e për çdo mashkull/femër që ti del

7-Nuk ju kthen sendet tuaja

8-Flet për ty me miqtë e përbashkët

9-Bëhet nostalgjik/e

10-Të telefonon gjatë natës

11-Refuzon të flasë me ju pas ndarjes

12-Nuk është lidhur me dikë tjetër

13-Shkon në të njëjtat evente si ju

14-Përmend gjëra rreth jush që i mungojnë

15-Ju dërgon mesazhe romantike

/Ora News.tv/