Javën e kaluar lindi binjakë, por shikoni në çfarë gjendje sot del Egzona

Egzona Muqiqi është bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar Albatrit Muqiqit.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Egzona javën e kaluar lindi binjakë, një vajzë dhe një djalë.

E sot, ajo duket se ka dalë nga spitali dhe është në shtëpi, por edhe pse ka lindur një javë më parë, paraqitet në një gjendje shumë të mirë.