Jennifer Lopez publikon video romantike me të fejuarin

 

Jennifer Lopez duket mjaft e lumtur në krahët e partnerit të saj.

Diva me famë botërore Jennifer Lopez në rjetin social Instagram ka postuar një video teksa shihet në shoqërinë e bashkëshortit të saj, shkruan lajmi.net.

Në videon që postoi në Instagram, JLo la këtë mbishkrim “Shëtitje romantike në drejtim të shtëpisë nga palestra, unë , bebushi im dhe Yankees”.

Në këtë postim Jennifer duket mjaft e lumtur në lidhjen e saj me ish bejbollistin Alex Rodriguez. /Lajmi.net/