Jeta luksoze e gruas së Granit Xhakës, sa në det e sa në mal!

Leonita Lekaj është gruaja e futbollistit të njohur shqiptar, Granit Xhaka.

Kjo e fundit shquhet për jetën luksoze që bënë dhe nuk ngurron që ta ekspozoj në rrjetet sociale, transmeton Indeksonline.

Së fundi, ajo po shijon disa ditë pushime në një vend malor, më saktësisht në Arosa të Zvicrës.

Ndryshe, cifti kanë vite të martuar ndonëse nuk kanë bërë të ditur nëse kanë plane të zgjerojnë familjen e tyre.