Jonida Maliqi joshëse në fustan të zi, zbulon tatuazhet

Jonida Maliqi ka një stil të veçantë të veshjes dhe çdo herë paraqitet në formë të mirë.

Në fotografinë që ajo ka publikuar së fundi nuk kanë munguar as provokimet, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja e njohur, këtë herë erdhi në një fustan t ë gjatë me ngjyrë të zezë ku nuk la anash as theksimin e gjoksit dhe duart e mbuluara me tatuazhe.

Sigurisht ajo dukej tejet joshëse dhe në formë të mirë.

Rikujtojmë që Jonida këtë vit do të përfaqësoj Shqipërinë në ‘Eurovision’.