Justin Bieber dhe Hailey më të dashuruar se kurrë, shfaqen nga ky vend

  Ata janë të martuar qysh nga shtatori i vitit të kaluar.      

Dhe Justin Bieber, u duk shumë më i dashuruar me bashkëshorten e tij, të mërkurën kur u panë duke shëtitur jashtë hotelit “Montage”, në Beverly Hills në LA, shkruan dailymail transmeton lajmi.net.

Ata janë takuar për herë të parë në vitin 2009, pra afërsisht 10 vite më parë. Ka qenë babi i modeles, aktori Stephen Baldwin i cili i ka prezantuar në fillim.

Megjithatë, çifti përveç që janë martuar në fshehtësi nuk kanë bërë ende ndonjë ceremoni pranë publikut.

Justin njihet për lidhjet e tij të dashurisë, i cili disa vite ishte bashkë me këngëtaren, Selena Gomez. /Lajmi.net/