Ka 3 vite është e fejuar me Klevin, Soni zbulon kur do ta kurorëzojnë dashurinë me martesë

Soni Malaj ishte e ftuar sonte (e premte) në emisionin “Mirage”.

Soni Malaj në intervistën e saj dhënë për “Mirage”, ka rrëfyer shumë të pathëna si nga jeta profesionale ashtu edhe ajo private, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ndër të tjera ka folur rreth pjesëmarrjes së saj në festivalin e këngës në “RTSH”, si dhe për planet rreth projekteve të tjera.

Sa i përket jetës private, Soni ka treguar nëse ka plan të bëjë dasmë dhe a do ta shohim sërish në fustanin e bardhë.

Në linkun e mëposhtëm gjendet intervista e plotë e Sonit, ku mund të mësoni se çfarë thotë ajo për dasmë.

Loading poll ...