Kaltrina Mikushnica publikon fotot më të bukura të festës së vajzës së saj

Kaltrina Mikushnica është ndër moderatoret më të njohura dhe më të pëlqyera nga publiku shqiptarë.

Që nga paraqitja e saj e parë, ajo u dallua me thjeshtësinë dhe elegancën që e transmeton në ekran, përcjell ORAinfo.

Ajo tani është shtatzënë dhe pret fëmijën e saj të dytë.

Dje ajo e shoqëruar edhe nga burri i saj, kanë organizuar festë madhështore për ditëlindjen e vajzës së saj.

Ndërsa sot ajo ka publikuar disa nga fotot me të bukura të ‘shkrepura’ gjatë ditëlindjes së vajzës së tyre.

Loading poll ...