Kaltrina na e zbulon edhe këtë detaj. Shikoni çfarë

Prezantuesja e njohur, Kaltrina Mikushnica, po shijon mjaft me lumturi ditët e shtatzanisë.

Ajo është në pritjen më të ëmbël, shumë shpejt do të bëhet nënë e dy vajzave, shkruan “Kosovarja”

Përmes postimeve që bënë vazhdimisht shihet që ende pa lindur, Kaltrina po kudjeset për dhuratat e bebit.

Pasi që tek ajo mbretëron eleganca dhe stili, patjetër që kujdesin e njejtë do ta ketë edhe për vajzat./Kosovarja/