Kamioni i zë poshtë, shpëtojnë për mrekulli dy të rinjtë me biçikletë

Dy djem kanë shpëtuar për mrekulli pasi u zunë poshtë nga një kamion dhe u zvarritën përgjatë një rruge.

Pamjet tronditëse tregojnë të rinjtë që po ecin me biçikletë dhe pas tyre vjen një kamion, i cili i përplas.

Djemtë përfundojnë poshtë kamionit, por për fat të mirë arrijnë të shpëtojnë me lëndime të lehta. Pak minuta më pas ata shihen duke dalë të tronditur nga poshtë mjetit të tonazhit të rëndë.

Pamjet janë filmuar nga kamerat e sigurisë në Shangrao të Kinës.

Loading poll ...


/Ora News.tv/