Kapet mat me 44 diamante të vjedhura të fshehura brenda në anus

 

Loading poll ...

Një i ri nga Meksiko është arrestuar pasi u përpoq të fshihte dhjetëra diamante të vjedhura në anus.

Eusebio Padilla u pa nga policia duke nxjerrë një qese nga të pasmet e tij gjatë një kontrolli.

Brenda qeses u gjetën 44 diamante të vogla dhe 23-vjeçari pranoi se ishin të vjedhura.

Padilla  u ndal nga policia në një rrugë në Albuquerque pasi udhëtonte me motor pa targa.

Ai tregoi në polici se i mori diamantet nga xhaxhai i tij dhe donte ti shiste në këmbim të drogës.

/Ora News.tv/