Kaq e bukur është motra e Kemalit, e publikon vet aktori

Është ndër aktorët më të pashëm dhe më të ndjekur në mbarë botën, shkruan Kosovarja.

Në kinematografinë turke ai është më i paguari të cilit i ofrohen shumë role dhe shumë prej tyre kryesore.

Pavarësisht angazhimeve, ai ‡çdoherë gjen kohën për njerëzit e dashur, e kësaj here ka publikuar një imazh me motrën e tij, e cila vërtetë se i ngjanë shumë dhe shihet se janë shumë të lidhur mes vete.

Për më shumë e tregon kjo foto./Kosovarja/

Loading poll ...