Kaq e buzëqeshur vjen në imazhin e fundit Miriami Cani

Është një nga ato femrat që shquhet për stilin dhe elegancën që ka.

Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Miriam Canin, paraqitjet e së cilës janë gjithnjë tejet të komentuara, shkruan Kosovarja.

Miriami, po vazhdon të cilësohet si një femër me një bukuri të papërshkruar dhe e tillë erdhi edhe në imazhin e fundit.

Ajo përmes një “selfie”, dhuroi një buzëqeshjet tejet mahnitëse, duke shkëlqyer që në mëngjes.

Nuk janë të pakta paraqitjet e saja të bukura, për çka edhe po vazhojnë, që çdo herë e më shumë të rrëmbejnë vëmendjen e të gjithëve. /Kosovarja/