Kaq joshëse vjen Lori në fotosesionin e fundit

Lori, është një nga emrat në estradën kosovare e cila po prek majet e sukseseve.

Paralalisht me këtë ajo nuk po ndalet edhe me realizimin e fotosesioneve të ndryshme, për çka edhe po vë në pah linjat e saj bombastike.

Së fundi, është shfaqur në një fustan të zi dhe të ngushtë, linjat e së cilës lënin shumë për të dëshiruar.

Projekti i fundit nga Lori është “A më la”, i cili arriti një numër rekordesh të klikueshmërisë në kanalin Youtube. /Kosovarja/

Loading poll ...