Kaq shumë tatuazhe ka në trup Kastro Zizo

  Kastro Zizo ka larguar bluzën dhe tregoi tatuazhet që ka në trup.      

Kastro Zizo ka ndarë me ndjekësit një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, me të cilën tregon se sa shumë tatuazhe posedon, shkruan lajmi.net.

Këngëtari njihet si i pasionuar pas tatuazheve, pasi ka disa të tilla në trup, madje nuk ngurron t’i tregojë edhe për ndjekësit.

Për ndryshe, “Sonata e gjumit” është kënga e fundit nga Kastro Zizo, me të cilën mori pjesë në festivalin “Kënga Magjike”. /Lajmi.net/