Karma, i gjuan qenit, shikoni si përfundon

Ky është momenti kur një burrë e ka pësuar keq pasi i gjuajti një qeni në rrugë.

Në pamjet e filmuara në Revda, në Rusi shihet i dehuri që godet qenin në rrugën e mbushur me dëborë. 

Por në atë moment, atij i rrëshket këmba dhe bie me fytyrë në parakolpin e një makine të parkuar aty.

Ai më pas ngrihet dhe niset të largohet duke mbajtur kokën ndërsa ndizet alarmi i makinës.


/Ora News.tv/