Katër buzëqeshjet e Arbanës e shkrijnë edhe borën

Arbana Osmani është pa diskutim emri më i dëshmuar deri tani, dhe një nga moderatoret më të pëlqyera tek publiku shqiptar.

Prej vitesh e kemi parë në ekran duke moderuar emisione, dhe spaktakle të ndryshme, për çka edhe është komentuar tej mase jo vetëm për profesionalizimin e saj, por edhe për ëmbëlsinë e saj.

Kur vjen puna këtu, nuk kanë si mos të jenë të komentuara edhe paraqitjet e saj të jashtme, që gjithmonë ka mahnitur me imazhet e saj, shkruan Kosovarja.

E këto imazhe në vijim që do ti shihni, do t’iu shkrijnë nga buzëqeshjet e saj të mahnitshme. /Kosovarja/

Loading poll ...