Keisi tregon nëse do e ndërronte Stresin për 5 milionë euro

 

Keisi, tashmë për të gjithë ne është e njohur si e dashura e reperit, Stresi.

Bukuroshja shqiptare e cila jeton në Amerikë, prej vitesh është e lidhur me reperin e njohur, Stresin, shkruan lajmi.net.

E një nga pyetjet e ndjekësve adresuar Keisit së fundmi ishte edhe nëse do e ndërronte të Stresin, për 5 milionë euro.

“Se kisha ndrru as për 5 bilion”, është përgjigja e prerë e Keisit, e cila duket se është mëse e dashuruar te reperi.

Kujtojmë që Stresi është akoma në burg, i cili është gjykuar për dy vepra penale, “armëmbajtje pa leje” dhe “trafik të lëndëve narkotike”. /Lajmi.net/