Kejvina e konsideron veten si njërën nga femrat më të bukura në botë

  Kejvina Kthella nëpërmjet një postimi të fundit ka thënë se nuk është femra më e bukur në botë por njëra prej tyre po.      

Biondina seksi, Kejvina Kthella së fundmi i ka realizuar disa fotosesione në të cilat ka ardhur tejet tërheqëse, shkruan lajmi.net.

Në njërën prej fotografive ajo i ka shkruar disa fjalë të cilat kanë zgjuar edhe reagime.

“E di kush jam. Nuk jam e përsosur. Nuk jam femra më e bukur në botë. Por, jam njëra prej tyre”, ka shkruar Kejvina në Instagram dhe nuk kanë munguar pëlqimet e shumta dhe komentet po ashtu të panumërta pranë fotos së saj./Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 I know who I am. I am not perfect. I’m not the most beautiful woman in the world. But I’m one of them? 

A post shared by   Kejvina Kthella  (@kejvina_kthella) on