Kejvina e nxehtë, shikojeni fotografinë e publikuar në Instagram

 

Modelja, Kejvina Kthella së fundmi ka pozuar gjysmë e zhveshur.

Njëra nga femrat më të komentuara në shoubizin shqiptar pa dyshim se është edhe emri i Kejvina Kthellas, shkruan lajmi.net.

Para pak minutash ajo në llogarinë e saj në Instagram publikoi një fotografi tjetër nga fotosesioni i saj i fundit ku ajo duket vetëm në reçipeta dhe tejet seksi.

Edhe pse nuk kaloi kohë e gjatë që nga publikimi i fotografisë bukuroshja nga Shqipëria pranoi një numër të konsiderueshëm të komenteve dhe pëlqimesh. /Lajmi.net/