Kejvina Kthella del me sytjena rrugëve të Italisë

Kejvina ka provokuar veç me sytjena.

 

Kejvina Kthella akualisht ndodhet në Venecia të Italisë, atje ku edhe është duke kaluar disa ditë pushimi, shkruan lajmi.net.

Derisa po viziton disa nga vendet më të bukura të Italisë ajo e ka shfrytëzuar rastin për t’i realizuar edhe disa fotografi profesionale.

Kejvina i ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram dhe në to shihet duke marrë poza provokative veç me sytjena.

Ajo është një nga femrat e komentuara në botën e shoubizit shkak i provokimeve që bën ndërsa ndjekësit i mban pranë me foto të tilla provokative në të cilat shfaqet shumë joshëse./Lajmi.net/