Kendall Jenner sfidon temperaturat e ulëta, del në borë veç në bikini

Kendall Jenner ka habitur me imazhet e fundit.

Kendall Jenner ka postuar disa fotografi, në të cilat shfaqet gjysmë e zhveshur në borë, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte sfiduar veten duke dalur veç në të bikini, në temperatura që ishin nën zero, kurse mbante edhe një kapele në kokë.

Modelja ka marrë shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve, të cilët kishin ngelur të befasuar me veprimin e saj. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

fuck it’s cold

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on