Kënga “Çika çika” më e klikuara për vitin 2018, ja si e komenton këtë sukses Xhensila

  Xhensila Myrtezaj ishte e ftuar në një intervistë për edicionin festiv të emisionit “Mirage”.      

Xhensila Myrtezaj në intervistën e saj dhënë për “Mirage”, ka folur rreth shtatzënisë dhe ndjenjës së të qenit nënë, shkruan lajmi.net.

Ndër të tjera, ajo ka folur edhe për suksesin e këngës “Çika çika”, në duet me Ardian Bujupin, duke u bërë projekti më i klikuar i këtij viti.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm për të parë se çka tha Xhensila dhe rreth asaj se çfarë po përgatit ajo për këtë vit. /Lajmi.net/

Loading poll ...