Këngëtari i njohur shqiptar thotë se do kalonte një natë me Adelina Berishën

Stine ka zgjedhur të preferuarën e tij.

Këngëtari, Stine ka qenë i ftuari i radhës në emisionin “Mirage”, i cili në kuadër të rubrikës “Kë Zgjedh”, ka bërë zgjedhje mes emrave të njohur, shkruan lajmi.net.

Në pyetjen “Kë Zgjedh”, për të kaluar një natë me Adelina Berishën apo Baby G? Stine nuk mendohet fare dhe zgjedh njërën prej tyre që mund ta mësoni më poshtë nga minuta e 1:30.

Ndër të tjera, ai po punon në albumin e ri që pritet të publikohet së shpejti, pjesë e të cilit janë edhe bashkëpunimet me artistë nga Kosova. /Lajmi.net/