Këngëtari i njohur thotë se do ta tregojë të vërtetën për Michael Jackson

Këngëtari i njohur thotë se do ta tregojë të vërtetën për Michael Jackson

 

Aaron Carter thotë se do ta tregojë të vërtetën lidhur me Michael Jackson.

Familja e Michael Jackson nuk do të jetë e lumtur për këtë, Aaron Carter thotë se më në fund do të flasë të vërtetën rreth këngëtarit, shkruan TMZ, transmeton lajmi.net.

Aaron të enjten në LAX tha se do të zbulonte përvojat me këngëtarin e ndjerë, Michael Jackson.

Ai pas publikimit të dokumentarit “Leaving Neverland” kishte thënë se është e tëra gënjeshtër.

Aaron thotë se familja e tij e di të vërtetën rreth Michael Jackson dhe se do ta dojë gjithmonë familjen e tij, ani pse nuk mund t’ju pëlqejë ajo që do ta zbulojë. /Lajmi.net/