Këngëtari i njohur tregohet bashkëshort romantik, i bën serenatë gruas në mes të rrugës

  Këngëtari i njohur po tregohet mjaft i kujdesshëm ndaj gruas së tij me të cilën nuk ka shumë kohë që u martua.      

Këngëtari Justin Bieber e ka vërtetuar në mënyra të ndryshme se ai është marrëzisht i dashuruar pas Hailey-t. Disa herë ai ka performuar në mes të rrugës përpara partneres së tij, transmeton lajmi.net.

Disa herë ai ka performuar në mes të rrugës përpara partneres së tij, njësoj thuhet se ka ndodhur edhe së fundmi.

Pavarësisht se ndonjë mund të mendojë se Justin e bën këtë për të tërhequr vëmendjen e mediave apo të njerëzve, arsyeja e vërtetë nuk është kjo. ‘Hollywood Life’ ka zbuluar se Hailey është shumë e turpshme dhe Justin këndon në rrugë që ta nxjerrë atë nga “guaska” e saj./Lajmi.net/

  

                    View this post on Instagram                            

 

 My wife is awesome 

A post shared by   Justin Bieber  (@justinbieber) on