Këngëtari shqiptar: Më pëlqen shumë Soni Malaj

Stine ka qenë i ftuari i radhës në rubrikën “Kë Zgjedh”.

Këngëtari, Stine ka qenë i ftuari i radhës në rubrikën “Kë Zgjedh”, ku bën zgjedhje mjaft interesante në mes estradës, shkruan lajmi.net.

I pyetur se “Kë Zgjedh” në mes Soni Malajt dhe Jonida Maliqit? Përgjigjen e tij mund ta mësoni në storien e mëposhtme gjersa thotë disa fjalë për këngëtaret.

Përndryshe, Stine së shpejti pritet të publikojë albumin e ri në të cilin vjen në bashkëpunim edhe me emra të njohur nga Kosova.

“Adam&Eve”, mbetet projekti i fundit i lansuar nga Stine për këtë vit. /Lajmi.net/