Këngëtari shqiptar në krahët e Jennifer Lopez

Këngëtari shqiptar i njohur në të gjithë botën ka kaluar mbrëmjen e kaluar me yllin Jennifer Lopez.

Albert Stanaj ka publikuar një foto me këngëtaren në Instagram teksa shfaqet mjaft i emocionuar.“Është gjithmonë kënaqësi e zhurmshme me Jennifer për Krishtlindje. Seriozisht njerëz, ajo është e mrekullueshme. Nata e kaluar ishte film,”- shkruan Stanaj krahas fotos.

Këngëtari shqiptar është bërë i njohur si një tekstshkrues që në moshën 20-vjeçare, dhe e prezantoi Drake si ë tillë. Ai është shfaqur si një këngëtar në “Dancing ABC”, duke goditur studio me ekipet e prodhimit, Da Internz dhe Stereotipet. Ai ka punuar më parë edhe si një model.