Këngëtarja e njohur bëhet nënë për herë të tretë

 

Jessica Simpson ka mirëpritur fëmijën e tretë.

Jessica Simpson është bërë nënë përsëri, duke sjellë në jetë një vajzë, shkruan CNN, transmeton lajmi.net.

Këngëtarja dhe kreatorja e njohur, e cila është e martuar me ish-lojtarin e NFL, Eric Johnson, mirëpriti vajzën më 19 mars, shkruan CNN, transmeton lajmi.net.

Ajo këtë njoftim e bëri përmes rrjetit Twitter, duke zbuluar edhe emrin e vajzës, të cilën e quajti Birdie Mae Johnson,

Çifti, i cili u martua më 2014, ka edhe dy fëmijë të tjerë, një fjalë, Ace dhe një vajzë, Maxwell.

Për ndryshe, Simpson kishte njoftuar për shtatzëninë, në shtator në “The Ellen DeGeneres Show”. /Lajmi.net/