Këngëtarja e njohur heq dorë nga ‘Grammy’, kjo është arsyeja

 

Përfundimisht këngëtarja e njohur hoqi dorë nga ngjarja e madhe ‘Grammy Awardws’.

Këngëtarja e njohur, Taylor Swift, ka hequr dorë nga ‘Grammy’ dhe mediat e huaja thonë se mungesa e saj sipas të gjitha gjasave është për shkak të filmimeve të projektit “Cats”, ku artistja ka një rol protagonistje, transmeton lajmi.net.

Të tjerët potenconin se në fakt mospjesëmarrja e Swift në natën e ndarjes së çmimeve, është për arsye se albumi i saj “Reputation” është përjashtuar nga kategoritë kryesore të kësaj ngjarje të madhe e cila do të mbahet mëngjesin e së hënës (sipas kohës sonë lokale)./Lajmi.net/