Këngëtarja shqiptare i tregon të gjitha në veshjen e ngushtë

 

Paraqitjet e saj rrëmbejnë çdo herë vëmendjen e publikut.

Dhe tani, Beatrix Ramosaj ka befasuar të gjithë në paraqitjen e fundit me veshjen e ngushtë, shkruan lajmi.net.

Në një kostum të zi me xixa, Ramosaj nuk ka si të mos rrëmbejë vëmendje, format e së cilës ju lënë pa fjalë.

“Nëse e do hënën, yjet, dritën e hënës, dritën e yjeve, mesnatën. Të dua ??✨”, ka shkruar Beatrix në këtë foto.

Këngëtarja shqiptare ka kohë që nuk ka qenë e angazhuar në muzikë por jetën po e shijon pafund. /Lajmi.net/