Kërceu me këngën e Gashit, reperi i reagon Flaka Krelanit

 

“Creep on me”, është një nga projektet më të pëlqyera dhe më të suksesshme të Gashit.

E me këtë këngë të tij ka kërcyer këngëtarja, Flaka Krelani e cila solli disa video në llogarinë e saj, Instagram, shkruan lajmi.net.

Krelani këto video i kishte realizuar në palestër pas ushtrimeve të shumta që bëri. “Pas ushtrimeve”, shkruan ajo krahas videove.

Pas publikimit të këtyre, ka reaguar edhe reperi shqiptar që jeton dhe vepron në Amerikë, Gashi, duke i lënë një koment artistes.

Në postimin që ua sjellim më poshtë, mund ta shihni komentin e tij. /Lajmi.net/