Kështu dukej Gjyste Vulaj para 26 viteve, befason me pamjen

 

Gjyste Vulaj ka sjell një fotografi nga arkivat.

Këngëtarja e mirënjohur, Gjyste Vulaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të realizuar në vitin 1993, shkruan lajmi.net.

“Gjyste Dedvukaj-Vulaj dikur ne vitin 1993”, ka shkruar ajo.

Këngëtarja duket e njëjtë sikur tani, e që lirshëm mund të thuhet se nuk ka bërë ndonjë ndryshim të madh në pamje.

Sa i përket projekteve, këngëtarja Vulaj është mjaft aktive me projekte muzikore pa lënë anash edhe koncertet.

Ndryshe, Gjyste Vulaj e cila vite më parë është martuar me Sokol Vulaj,  ka dy fëmijë një vajzë dhe një djalë. /Lajmi.net/