Kështu dukej Nora në moshë të re

Njihet si një ndër femrat me linjat trupore perfekte, po ashtu për stilin dhe elegancën që ka.

Sot këngëtarja, Nora Istrefi ka ndarë me ndjekësit një imazh në Instagram e cila rikujton një foto kur ishte e re.

Nga ky imazh kuptojmë që Nora edhe në moshë të re kishte përmasa trupore siç i ka hije një femre, mirëpo ajo që na bie në sy është veshja e saj interesante me një stil krejtësisht ndryshe./Kosovarja/

 

Loading poll ...