Kështu dukej Samanta në fëmijëri

Samanta Karavella është kthyer prapa në kohë, duke ndarë kujtime nga fëmijëria.

Samanta Karavella ka publikuar një fotografi të re në Instagram, të realizuar shumë vite më parë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja edhe në fëmijëri kishte ëmbëlsinë e njëjtë që vazhdon ta ketë tani dhe fytyrën e buzëqeshur.

“Llastica e vogël”, ka qenë mbishkrimi që ajo ia ka lënë fotos.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Samanta Karavella është “Vonë”, në duet me reperin Elinel.

Loading poll ...