Kështu dukej Yllka Gashi para 10 viteve, do ju befasojë me dukjen

Aktorja kosovare Yllka Gashi ka publikuar një imazh se si është dukur para 10 viteve, shkruan GazetaBlic.

Sfida e re e rrjetit social ‘Instagram‘, për të publikuar foto se si je dukur 10 vite më parë dhe tani është përdorur pothuajse nga të gjithë, sidomos fytyra publike.

Edhe aktorja Yllka Gashi ka ndarë me ndjekësit një foto prej viti 2009-të dhe tani 2019-të.

Sipas fotos ajo nuk ka ndryshuar edhe aq shumë, pasi që Yllka nuk ka operacione apo ndërhyrje kirurgjike si shumë fytyra publike.

Mbetet Yllka me thjeshtinë dhe bukurinë e saj natyrale.Shikojeni foton: