Kështu e gjen 1 janari i këtij viti Bebe Rexhën

  Sot është dita e parë e Vitit të Ri, 2019-të.      

Këngëtarja shqiptare më e suksesshme në botë, Bebe Rexha këtë vit e ka nisur me buzëqeshje, shkruan lajmi.net.

Bebe ka postuar një imazh në llogarinë e saj, Instagram gjersa shfaqet tejet elegante dhe mjaft e lumtur. Shpresojmë që i gjithë viti t’i shkojë në këtë formë.

“1 janari 2019”, shkruan ajo.

Rexha vitin që e lamë pas ishte mjaft aktive me projekte e mbrëmje muzikore anembanë botës, e cila fitoi edhe trofe të shumta.

Loading poll ...

Ajo poashtu ka paralajmëruar një vit edhe më dinamik. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 January 1st 2019 ??? 

A post shared by   Bebe Rexha  (@beberexha) on