Kështu e ka transformuar shtatznia Kaltrina Mikushnicën

Ndjesia më e bukur, për të cilën është në pritje tash e disa muaj, e ka ndryshuar atë krejtësisht.

Moderatorja tashmë shumë e dashur për ne, Kaltrina Mikushnica, nuk po iu mungon aspak rrjeteve sociale, me ecuritë e imazheve të reja, shkruan Kosovarja.

Kjo është edhe ajo për çka u bë ndër më të përfolurat deri tani.

Së fundmi është shfaqur tejet atraktive, e cila ani pse vërehej dukshëm shtimi i kilogramëve, kjo nuk po e pengon atë që të nxjerrë në pah imazhe tejet tërheqëse dhe me plot sharm. /Kosovarja/