Kështu e kall atmosferën Remzija me shoqen e saj (Video)

E kemi ditur se është një nënë, vjehërr dhe këngëtare e zellshme dhe e zonja.

Por, Remzie Osmani, duket se ia di zakonin fare mirë që edhe shoqërinë e saj me të tjerët të udhëheqë në rrugën më të mirë, shkruan Kosovarja.

Ajo së fundi është bërë me njërën nga mikeshat e saj, dhe këtë e bëri të ditur përmes disa videove në Instastory.

Dyshja shiheshin duke kënduar dhe shijuar kohën e tyre bashkë mjaft mirë, teksa edhe kishin marrë rrugën për të shkuar diku. /Kosovarja/

Remzie Osmani

Publiée par Albania Viral sur Jeudi 7 février 2019

Remzie Osmani

Publiée par Albania Viral sur Jeudi 7 février 2019

Remzie Osmani

Publiée par Albania Viral sur Jeudi 7 février 2019