Kështu e quan Fjolla Morina djalin e Adelina Tahirit

Fjolla Morina ka befasuar me fotografinë e fundit.

Fjolla Morina ka postuar një fotografi, në të cilën shihet djali i këngëtares Adelina Tahiri, shkruan lajmi.net.

Vogëlushi po buzëqeshte në karrocë, ndërsa Fjolla nuk i ka kursyer fjalët e ëmbla për të.

“Djali i vogël më i bukur në botë”, ka qenë mbishkrimi që ajo i ka lënë fotografisë së Jonit të vogël.

Për ndryshe, Adelina dhe Fjolla kanë raporte shumë të mira me njëra-tjetrën. /Lajmi.net/