Kështu e uron Tolga, Almedën për ditëlindje dhe për përvjetor të martesës

Kështu e uron Tolga, Almedën për ditëlindje dhe për përvjetor të martesës

 

Aktorja, prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Almeda Abazi feston sot ditëlindjen e 27-të.

Përveç ditëlindjes, Almeda sot ka edhe përvjetorin e dytë të martesës me aktorin turk, Tolgahan Sayisman, shkruan lajmi.net.

“Urime ditelindjen bota ime e bukur, te uroj qe pjesen tjeter te jetes ta kalosh e rrethuar me dashuri.Ta uroj edhe pervjetorin e marteses do Zoti perjeton gjera te bukura kete vit dhe uroj edhe shume vite tjera t’i jetojme se bashku”, janë fjalët e Tolgës.

Almeda dhe Tolga i njohur për publikun shqiptar si ‘Çënar’, së shpejti do bëhen prindër të një djali. /Lajmi.net/