Kështu i kalon Diona Fona netët e vona pa gjumë

 

Diona Fona mbrëmjen e kaluar ka ngelur pa gjumë.

Diona Fona ka lënë të kuptohet se ngel pa gjumë kur është në pritje të publikimit të këngës së re, shkruan lajmi.net.

Nëpërmjet postimit të një Instastory ajo ka treguar se mbrëmjen e kaluar nuk e zuri gjumi duke menduar rreth projektit të ri që do ta sjell së shpejti.

“Ska gjumë. Po mendoj shumë rreth këngës sime të re e cila do të publikohet shumë shpejtë”, ka shkruar Diona pranë fotos.

Ajo nuk ka zbuluar më shumë lidhur me datën e publikimit të projektit të ri muzikor mirëpo pritet që të mirret vesh shumë shpejtë.

Ndryshe këngëtarja ani pse ka nisur vonë të publikoj këngë me videoklipe, këngët që po i lanson po pëlqehen nga publiku.

E fundit ishte “E ke dit”, këngë kjo në të cilën Diona erdhi atraktive dhe me stil./Lajmi.net/